Де Навчитися Плавати У Рівному?

Жіночий тренер у жіночому клубі «Намисто» . 👉Наразі у мене є дві авторські гри- “Життєвий Баланс” та “Шлях Любові” а в процесі розробки – вже і третя. Досвід 22 роки професійної діяльності консультантом, тренером, 15 років участі у фестивалях «Тавалє», «Гамаюн», «Життя як диво», «Казкове місто», «Перспектива», Альфа-фест»,«Місто майстрів» тощо. Про вроджений інфотип, сильні і слабкі сторони присутніх, потреби кожної, людина якого типу доповнює і як визначити інфотип за зовнішністю.

  • Форумчанки, цікавить хто з лікарів проводить кесарів розтин на Мірющенка ?
  • Growing Up, дитячий центр розвитку – знаходиться в м.
  • На площадках дуже мало діток старших three років.
  • Та приходить час і ти чітко розумієш, що потрібно щось кардинально змінювати у своєму житті.

Олена Турченюк – Сертифікована консультант по харчуванню , шоколатьє. Власноруч збирає трави й квіти, і виготовляє з них високоякісні натуральні гідролати. Руни і астрологія https://fande.com.ua/ тісно переплітаються між собою, мають зв’язок зі стихіями природи та планетами. Темами астрології, нумерології, психології та самопізнання я цікавилася з підліткового віку.

Читати Також

Одного вечора, лягаючи спати, я раптом спохватилась від величезного бажання зробити свічку власними руками. Як би це дивно не звучало, але саме так і було. Так, це була ідея, яка прийшла від Вищих Сил і прагнула втілитись в реальність.

родинний центр сімейка рівне

Голова ГО Центр Духовного Розвитку “Коло Успіху”. Засновниця Всеукраїнського Жіночого Клубу “МудраЯ”. Співавтор тренажеру і методики особистісного розвитку “Карти Успіху”. Коуч і бізнес-тренер у “Коуч-Студія Сергія і Марії Бугаєнко”. Психолог, системно-сімейний психотерапевт з 14 – річною практикою.